XVIII niedziela zwykła

Dzisiejsza kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

1. Modlimy się o ducha miłości i jedność między nami.

2. Bóg zapłać za liczny udział w uroczystościach pogrzebowych śp. Ks. Proboszcza Bernarda Macionia. Dziękuję Biskupowi Markowi Szkudło, księżom, pocztom sztandarowym, służbie liturgicznej, Dzieciom Maryi i tym wszystkim, którzy ofiarowali swą modlitwę i komunię św. za naszego zmarłego Proboszcza.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego

– czwartek – Wspomnienie św. Dominika, prezb.

– piątek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

– sobota – Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

4. Rozpoczął się miesiąc sierpień, w którym wzywamy do trzeźwości i abstynencji. Przy ołtarzu Serca Pana Jezusa wystawiona jest księga trzeźwości, gdzie można zadeklarować gotowość wstrzemięźliwości od alkoholu.

5. 07.08.2019 wycieczka ministrantów, Dzieci Maryi i służby kościelnej do kopalni Guido w Zabrzu oraz do Piekar Śląskich. Wyjazd o godz. 8.20 spod kościoła. Proszę zabrać legitymacje oraz polary do kopalni.

6. Działa już nowa strona internetowa parafii dostępna pod nowym adresem: www.parafianieboczowy.pl. Można tam znaleźć wolne intencje do końca października. Zachęcam do ich zamawiania. Można też się logować przez stary adres.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Eugenię Cuber i Patrycję Buglę.

8. Wszystkim rozpoczynającym urlop życzę bezpiecznego i radosnego odpoczynku, a pracującym wielu sił. Niech Bóg nam błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →