XXI niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii.

2. Nadal zachęcam do trzeźwości i abstynencji.

– poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej

– wtorek – wspomnienie św. Moniki,

– środa – wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK,

– czwartek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

4. W ostatnim tygodniu wakacji ministranci naszej archidiecezji gromadzą się na swojej pielgrzymce.

5. Zachęcam wiernych, szczególnie małżonków, do przeżycia rekolekcji zamkniętych w naszych domach rekolekcyjnych w Kokoszycach, Brennej lub Panewnikach.

6. Bardzo dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Joannę Krzystała i Beatę Świerczek. Szczególnie zaś zapraszam panów w tym dniu na godz. 9.00 ze sprzętem ogrodowym do pomocy w pracach ogrodowych. Przed dożynkami chcemy zadbać o trawnik wokół kościoła tak, aby nie zarastał chodnika.

7. Dziękuję paniom za udział w pielgrzymce kobiet do Piekar, a Radzie Sołeckiej za zorganizowanie wycieczki rowerowej dla dzieci i młodzieży Meandrami Odry.

8. Niech dobry Bóg obdarza nas swoim błogosławieństwem i siłami na ten tydzień, a Matka Boska Częstochowska wyprasza nam potrzebne łaski.