XXVII niedziela zwykła

Kolekta na cele parafialne.

– poniedziałek – wspomnienie MB Różańcowej

– środa – wspomnienie św. Dionizego

– piątek – wspomnienie św. Jana XXIII

– sobota – wspomnienie  bł. Jana Beyzyma

3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które zasadniczo odprawiane są po mszach świętych, a w niedziele po mszy o godzinie 11.00.  Różaniec w piątek prowadzi młodzież przygotowująca się do Bierzmowania – potem młodzi mają  swoje spotkanie formacyjne w salce, a w sobotę o 9.00 prowadzą różaniec ministranci. Po modlitwie różańcowej mają swoją zbiórkę.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski).

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Dorota Porwoł i Mirosława Pawełek.

6. Nastronie internetowej i w gablotce parafialnej dostępne są wolne intencje do końca roku.

7. Wizytacja biskupia w naszej parafii będzie w dniach 15-17 listopada. Biskup jako następca apostołów, by spotkać się z wiernymi i wspólnie przeżywać radość chrześcijańskiej wiary. Ksiądz biskup pragnie zapoznać się z sytuacją duszpasterską i gospodarczą parafii. Ks. Biskup udzieli też sakramentu bierzmowania naszej młodzieży i spotka się z grupami działającymi w parafii.

8. Spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii, odbędzie się 5 listopada o 19.15 w Rogowie na probostwie.

9. Błogosławionej niedzieli.