XXIX niedziela zwykła

Kolekta na misje. W całej Polsce liczenie wiernych.

2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.

– wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II

4. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej, do której wszystkich serdecznie zachęcam. Odmawiamy ją w naszej parafii po mszach świętych, a w niedziele po mszy o godzinie 11.00.

5. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła oraz prace ogrodowe wokół niego. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Beatę Stefańską i Alinę Czajkę.

6. W zakrystii można już składać zalecki za zmarłych. W listopadzie z ofiar składanych przy okazji wypominek będą odprawiane msze święte za zmarłych zalecanych.

7. W piątek zapraszam młodzież przygotowująca się do bierzmowania na mszę św., różaniec i na spotkanie.

8. Wizytacja ks. bpa Grzegorza Olszowskiego odbędzie się w dniach 16-17 listopada. Polecam to wydarzenie naszym modlitwom.

9. Niech Maryja wyprasza nam potrzebne łaski, a dobry Bóg błogosławi.