XXXIII niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii. Za złożone ofiary „Bóg zapłać”!

2. Bardzo gorąco dziękujemy Księdzu Biskupowi Grzegorzowi za wygłoszone Słowo Boże i łaski, które przez Jego Czcigodne ręce otrzymała nasza parafia podczas ostatnich dni.

3. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Dzień Muzyki Liturgicznej oraz Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.

– poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,

– środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

– czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP,

– piątek – wspomnienie św. Cecylii,

– niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

5. W czwartek wspominamy św. Tarsycjusza, patrona ministrantów, modlimy się o gorliwość dla nich. Jest to dobry moment, aby Wam bardzo podziękować za piękną służbę przy ołtarzu. Msza w Waszej intencji będzie odprawiona w czasie tegorocznych rorat.

6. Intencje na rok 2019 będą przyjmowane od poniedziałku po mszach świętych.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Sabinę Federów i Danielę Urban.

8. Serdecznie dziękuje za ofiary złożone na budowę Domu pielgrzymkowo – rekolekcyjnego „Nazaret”  w Piekarach Śląskich. Zebrano 1310 zł.

9. Wyjazd do ZOO w Ostrawie dla dzieci i młodzieży, które uczestniczyły regularnie w różańcu i oddały do wglądu książeczki z obrazkami, nastąpi w sobotę za tydzień o godzinie 11.00. Zgody rodziców proszę dostarczyć do środy i złożyć je w zakrystii lub p. Basi Mazurek. Przypominam o konieczności posiadania dowodu osobistego lub paszportu. Wyjazd jest darmowy.

10. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli.