II NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na cele parafialne.

1. Modlimy się o integrację parafii w duchu jedności i miłości. W naszych modlitwach pamiętamy też o pielgrzymach do Ziemi Świętej. Zapewnili nas oni o swojej modlitewnej pamięci.

2. W przyszłą niedzielę doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku
w Panewnikach o godz. 14.00.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

– piątek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK

– sobota – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

4. Dziękuję paniom, które posprzątały nasz kościół. W tym tygodniu zapraszam panie: Julię Manderę i Wiolettę Burdę. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

5. Ksiądz proboszcz składa serdeczne „Bóg zapłać!” za życzliwość, otwartość i zrozumienie, a przede wszystkim za wspólną modlitwę w czasie tegorocznej kolędy. Również bardzo dziękuje za ofiary kolędowe, które będą przeznaczone na malowanie kościoła. Już teraz przygotowujemy się do odświeżenia naszej świątyni, które będzie miało miejsce za 3 – 4 lata. Wstępny kosztorys to wydatek około 60-70 tysięcy złotych.

6. Na czas radosnego przeżywania niedzieli niech Bóg błogosławi.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →