III NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na cele parafialne

1. Modlimy się o integrację parafii w duchu jedności i miłości.

2. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, które jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne. Będziemy święcić gromnice.

– wtorek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK

– piątek – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.

4. W piątek, po mszy wieczornej, zapraszam młodzież do pomocy przy pakowaniu figurek ze stajenki. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam panów i wszystkich chętnych do rozbiórki stajenki.

5. Dziękuję paniom, które posprzątały nasz kościół. W tym tygodniu zapraszam panie: Barbarę Mazurek i  Katarzynę Matuła. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej. Ze względu na rozbiórkę stajenki proszę o sprzątanie w godzinach popołudniowych.

6. Niech nam Bóg błogosławi nam na ten tydzień, który kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego.