I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta na cele parafialne

1. Modlimy się o integrację parafii w duchu jedności i miłości.

2. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zachęcam wszystkich do podjęcia abstynencji i danie świadectwa przez swój wpis do Parafialnej Księgi Abstynencji., wystawionej przy ołtarzu NSPJ.

3. Zapraszam do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielopostnych. Droga Krzyżowa, która jest  celebrowana po mszach: w środę szczególnie dla dzieci i piątek dla wszystkich zainteresowanych z czytaniem zalecek za zmarłych, które nadal można składać w zakrystii. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.30. Kazanie wygłasza ks. Michał Kosek – wikary z Lubomi. Przypominamy, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową lub Gorzkie żale mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

4. Poczynając od dzisiejszej niedzieli aż do niedzieli palmowej,  po mszy o godzinie 9.00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i do godziny 11.00 zachęcam do cichej adoracji.

5. Bardzo dziękuję za  posprzątanie naszego  kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Żanetę Zdrzałek i  i Jolantę Rybarz. Panowie mile widziani.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od 17.15. Odwiedziny chorych po mszy w piątek, zgłaszamy ich w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes

8. W tym tygodniu zastała wykonana dodatkowa wentylacja w głównych i bocznych przejściach kościoła, oraz została poprawiona kostka chodnikowa.

9. Niech Bóg hojnie nam błogosławi na cały tydzień i umacnia nas w trwaniu w naszych wielkopostnych postanowieniach.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →