XX niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

1. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej; łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.

2. Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, PREZBITERA, głównego patrona archidiecezji  katowickiej

– piątek– Wspomnienie św. Piusa X, pap

– sobota – Wspomnienie NMP, Królowej

3. Przypominam, że sierpień to miesiąc trzeźwości i abstynencji.

4. Plan intencji mszalnych do końca roku jest dostępny na naszej stronie internetowej. Proszę się zaznajomić i wskazać na ewentualne błędy w zapisie. Wolne intencje są wywieszone w gablotkach, również są wyszczególnione na stronie parafialnej.

5.Nadal należy zachować wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa, stosownego dystansu osób, zasłaniania ust i NOSA oraz dezynfekcji rąk. Jest to wyraz odpowiedzialności oraz troski o drugą osobę i siebie.

8. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej, najlepiej o godz. 20.30, polecając Matce Bożej Piekarskiej – Lekarce, losy świata w czasach pandemii. W sposób szczególny módlmy się za Służbę Zdrowia i wszelkie inne służby, działające w nieustannym zagrożeniu, prośmy Boga o dobrą pogodę na czas żniw oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Barbarę Janiuk i Katarzynę Lewandowską.

10. Radosnego świętowania dnia Pańskiego. Niech Bóg nam błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →