XXI niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

1. Nadal zachęcam do trzeźwości i abstynencji.

2. Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

– środa – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

– środa – Wspomnienie św. Moniki

– piątek– Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

– sobota – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

3. Za tydzień msza święta z podziękowaniem za tegoroczne żniwa. Zapraszam rolników i działkowiczów.

4. Plan intencji mszalnych do końca roku jest dostępny na naszej stronie internetowej. Proszę się zaznajomić i wskazać na ewentualne błędy w zapisie. Wolne intencje są wywieszone w gablotkach, również są wyszczególnione na stronie parafialnej.

5. Nadal należy zachować wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa, stosownego dystansu osób, zasłaniania ust i NOSA oraz dezynfekcji rąk. Jest to wyraz odpowiedzialności oraz troski o drugą osobę i siebie.

6. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej, najlepiej o godz. 20.30, polecając Matce Bożej Piekarskiej – Lekarce, losy świata w czasach pandemii. W sposób szczególny módlmy się za Służbę Zdrowia i wszelkie inne służby, działające w nieustannym zagrożeniu, prośmy Boga o nowe powołania kapłańskie i zakonne i dziękujmy za tegoroczne plony.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Gabrielę Matuszek i Sabinę Ochojski.

8. Radosnego świętowania dnia Pańskiego. Niech Bóg nam błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →