XXII niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

1. Rozpoczyna się nowy rok szkolny oraz katechetyczny. Młodzieży, dzieciom oraz nauczycielom życzę światła Ducha Św. i zdrowia. Zapraszam na msze szkolne w każdą środy o 7.45.

2. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszam do spowiedzi dzieci i młodzież w piątek o godz. 17.15. Po mszy św. objazd chorych, proszę ich zgłaszać w zakrystii.

3. Zachęcam wiernych, szczególnie małżonków, do przeżycia rekolekcji zamkniętych w naszych domach rekolekcyjnych w Kokoszycach, Panewnikach lub Brennej.

4. W sobotę dzień modlitw o uświęcenie duchowieństwa.

– czwartek – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.

6. Przypominam, że nadal należy zachować wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa, stosownego dystansu osób, zasłaniania ust i NOSA oraz dezynfekcji rąk. Jest to wyraz odpowiedzialności oraz troski o drugą osobę i siebie.

7. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej, najlepiej o godz. 20.30. Polecajmy Matce Bożej Piekarskiej – Lekarce losy świata w czasach pandemii.

8. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła, a panom za prace przy trawniku. W tym tygodniu zapraszam panie: Gizelę Dulian i Wiktorię Kuczera

9. Na rozpoczynający się tydzień oraz nowy rok szkolny niech nam Bóg błogosławi.