XXV niedziela zwykła

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.

1.  Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

poniedziałek – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

środa – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana

sobota– Wspomnienie św. męczęnników Kosmy i Damiana

3. W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. W przyszły poniedziałek tj. 28.09.2020r. po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży z klasy VII i starszej, która w przyszłym roku pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania. Przypominam, że sakramenty św. zasadniczo przyjmujemy w parafii zamieszkania.

5. Nadal należy zachować wszystkie zasady dotyczące bezpieczeństwa, stosownego dystansu osób, zasłaniania ust i NOSA oraz dezynfekcji rąk. Jest to wyraz odpowiedzialności oraz troski o drugą osobę i siebie.

6. Zachęcam do wspólnej modlitwy różańcowej, najlepiej o godz. 20.30. Polecajmy Matce Bożej Piekarskiej – Lekarce losy świata w czasach pandemii.

7. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła,. W tym tygodniu zapraszam panie Agatę Sławik i Hannę Szymeczek.

8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.