II niedziela po Bożym Narodzeniu

Kolekta na cele parafialne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1.  Dziś świętujemy drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.

2.  W środę, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu. Msze św. jak w niedzielę. Będziemy się modlić za naszego Ks. Abpa Wiktora oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta na misje.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

4. W tym tygodniu rozpoczynamy msze św. kolędowe, których plan można znaleźć w gablotkach lub na str. internetowej parafii. 07.01. o godz. 18.00 zapraszam mieszkańców ulicy Wiejskiej od p. Krzyżok do p. Kołek. Zgodnie z zaleceniem abpa W. Skworca istnieje możliwość kolędy indywidualnej w reżimie sanitarnym. Jeżeli ktoś chciałby poświęcić nowy dom lub bardzo potrzebuje wizyty kapłana, to proszę mailem lub w zakrystii ustalić ze mną termin. Ze względu na pandemię proszę to czynić tylko w wyjątkowych sytuacjach.

5. Nadal po mszach św. przyjmowane będą intencje na przyszły rok. Można to uczynić również mailowo.

6. Dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Sylwię Solich i Edytę Szymiczek. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

7. Życzę wszystkim obfitości Bożych łask i opieki Maryi na każdy dzień nowego 2021 roku.

PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH

Msze święte odprawione zostaną w styczniu za Parafian:

1. 07.01. godz. 18.00 – z ulicy Wiejskiej od p. Krzyżok do p. Kołek
  2. 13.01. godz. 18.00 – z ulicy Wiejskiej od p. Matuszek do p. Klon