Kolekta na cele parafialne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Za tydzień 3 niedziela zwykła obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego.

– wtorek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa

– czwartek – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz

3. W tym tygodniu zapraszam na mszę św. kolędową 21.01. o godz. 18.00 parafian z ulicy Dąbrowy od p. Mandera do p. Matuszek.

Plan wszystkich mszy kolędowych można znaleźć w gablotkach lub na stronie internetowej parafii.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11 zapraszamy babcie i dziadków na mszę św. sprawowaną za nich z okazji ich święta.

5. Na naszej stronie internetowej znajdują się już intencje do końca roku. Pozostało około 90 wolnych. Nadal po mszach św. można je zamawiać. Można to uczynić również mailowo.

6. Dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła oraz ich rodzinom za odśnieżanie. Za tydzień zapraszam panie: Julię Manderę i Wiolettę Burdę. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

7. Niech w nadchodzącym tygodniu nie zabraknie nam zdrowia, życzliwości i chęci do pracy, zwłaszcza uczniom i nauczycielom wracającym po feriach do nauki. Bożego błogosławieństwa dla Was wszystkich!

PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH

Msze święte odprawione zostaną w styczniu za Parafian:

1. 07.01. godz. 18.00 – z ulicy Wiejskiej od p. Krzyżok do p. Kołek
  2. 13.01. godz. 18.00 – z ulicy Wiejskiej od p. Matuszek do p. Klon