XVIII niedziela zwykła

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś pierwsza niedziela sierpnia, miesiąca trzeźwości i abstynencji. Zachęcam do podjęcia trudu w konkretnej intencji i wpisywania się w parafialnej Księdze Trzeźwości, która wyłożona jest przy ołtarzu NSPJ.

2. W poniedziałek przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią Wierzę w Boga, Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.

3. W ramach akcji „Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy” zebrano 1351 zł, które przekazujemy zakup środków transportu dla misjonarzy. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek o godz. 17.15 zapraszam dzieci i młodzież do spowiedzi. Odwiedziny chorych w piątek po mszy św. wieczornej, proszę ich zgłosić w zakrystii.

5. Obchody liturgiczne tygodnia:

– środa – Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, prez.

– piątek – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

6. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła oraz Sławkowi Kiełb z synem za pomoc przy pielęgnacji krzewów przy kościele. W tym tygodniu zapraszam panie: Ewelinę Mazur i Irenę Rzymanek.

7. Niech Bóg błogosławi Wam na czas letniego wypoczynku, jak i trudu pracy.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →