XXVIII niedziela zwykła

Kolekta na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski).

Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Trwa październik – miesiąc różańca św. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe po mszach świętych, a w niedziele po mszy o godzinie 11.00. Przypominam o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.

– środa – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

– piątek – Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dz. i dK.

– sobota – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, gł. patronki Śląska

3. Nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy darów Ducha Św. z okazji przypadającego w tym tygodniu Dnia Edukacji Narodowej.

4. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Annę Dudek i Dominikę Koczy.

5. W poniedziałek zapraszam na mszę św. i do poprowadzenia różańca kandydatów do Bierzmowania. Po mszy spotkanie formacyjne w kościele.

6. Natomiast we wtorek zapraszam na różaniec rodziców i dzieci, które w 2 niedziela maja przyszłego roku pragną przystąpić do  I Komunii świętej. Po różańcu spotkanie z nimi w kościele.

7. W środę przypada dzień fatimski.

8. Na rozpoczynający się tydzień niech nam Bóg błogosławi.