XXIII niedziela zwykła

Kolekta specjalna tzw: kopertowa, na instalację fotowoltaiczną. Bóg zapłać za ofiary.

1. W przyszłą niedzielę 11.09. o godz. 9.00 zapraszam na mszę św.
w intencji parafian w 4. rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu również pielgrzymka do sanktuarium NMP w Pszowie.

2. W środę podczas mszy św. szkolnej poświęcę tornistry pierwszoklasistów.

3. W najbliższy piątek wyjątkowo msza św. o godz. 7.45.

4. Spotkanie Dzieci Maryi w przyszłą sobotę o godz. 9.30. W nowym roku szkolnym zapraszamy do grup ministrantów oraz Dzieci Maryi chętne nowe dzieci i młodzież.

5. W przyszły poniedziałek 12.09. zapraszam kandydatów do bierzmowania (zasadniczo z 8 klasy) na mszę św., po której odbędzie się spotkanie formacyjne.

6. Przypominam, że do wczesnej komunii przystępują dzieci przedszkolne lub rozpoczynające w tym roku pierwszą klasę. Rodzice, którzy pragną, aby ich dzieci w drugą niedzielę maja 2023 r. przyjęły komunię świętą proszeni są o zgłoszenie tej chęci w zakrystii w tym tygodniu. Starsze dzieci przygotowują się w 3 klasie w ramach katechezy na lekcjach religii w szkole i przystępują do komunii ze swoją klasą.

7. Serdecznie dziękuję pani katechetce Darii oraz wszystkim zaangażowanym i współpracującym przy organizacji półkolonii dla dzieci i młodzieży. Nie mogłyby się one odbyć, gdyby nie hojność sponsorów, w intencji których msza św. odbędzie się 29 września. Zgodnie z powiedzeniem, że „Pamięć jest wdzięcznością serca” już dziś zapraszam do udziału w tej mszy, zwłaszcza tych, którzy korzystają z darów ofiarodawców.

8. Obchody liturgiczne tygodnia:

– czwartek – Święto Narodzenia NMP – 4. Rocznica poświęcenia naszego kościoła

9. „Bóg zapłać” Paniom za posprzątanie naszego kościoła oraz Panom za pomoc przy obcinaniu żywopłotu. W tym tygodniu zapraszam panie: Małgorzatę Mika i Jadwigę Elsner.

10. Życzę wszystkim spokojnej i radosnej niedzieli. Niech nam Bóg błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →