III Niedziela Wielkiego Postu

Kolekta na cele parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Zachęcam do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych
i wpisywania się do Księgi Abstynencji.

2. Od dziś msze św. niedzielne w porządku: godz. 8.00 oraz 11.00. Msze szkolne będą odprawiane w czwartki o godz. 18.00, po nich Droga Krzyżowa, na którą zapraszam dzieci.

3. W środy zapraszam na msze św. o godz. 8.00 do Bukowa.

4. W poniedziałek obchodzimy 10. rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową, a 18.03. ksiądz Mateusz ma swoje urodziny. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po mszy św. Śląskim zwyczajem czytamy zalecki za zmarłych, które można składać w zakrystii.

6. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o 15.00. Przypominam, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową lub Gorzkie Żale mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Gorąco zapraszam Was do udziału.

7. Serdeczne „Bóg zapłać” Paniom: Darii, Edycie i Iwonie za pomoc przy organizacji wyjazdu ministrantów i Dzieci Maryi na wycieczkę integracyjną do Rybnika.

8. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Alicję Krzyształa i Adrianę Durczok. Jeśli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin
o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

9. Życzę wielu Bożych łask w przeżywaniu Wielkiego Postu.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →