Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dzisiaj oddajemy cześć naszemu Patronowi św. Józefowi. Serdecznie witam wszystkich przybyłych na nasz odpust, zarówno parafian, jak
i gości. Dziękuję Ks. Łukaszowi Noconiowi za wygłoszenie kazania.

2. Dziś diakoni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecamy ich modlitwie. Święcenia odbędą się w sobotę, 13 maja, o godz. 10.00 w katedrze.

– poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, gł. patrona Polski

4. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszach świętych. Dziś i w następną niedzielę zapraszam na uroczyste nieszpory majowe o godz. 15.00.

5. Za tydzień podczas mszy św. o godz. 11.00 dzieci przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców w sobotę  o 11.00.

6. W sobotę oddajemy cześć Matce Bożej Fatimskiej. Po mszy św. o godzinie 16.00 w intencji czcicieli Pani Fatimskiej, udamy się z procesją odmawiając różaniec do Groty na Dąbrowach.

7. Bardzo dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam rodziców dzieci komunijnych.

8. Spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej odbędzie się 15 maja o godzinie 19.00 w Nieboczowach w kościele.

9. Wszystkim życzę dobrej i po Bożemu przeżytej niedzieli odpustowej. Niech Bóg błogosławi!