VI Niedziela Wielkanocna

Kolekta na potrzeby parafii. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Dziś przeżywamy uroczystość I komunii świętej. Zapraszam na nabożeństwo komunijno – majowe o godz. 15.00

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W pon. po mszy o godz. 17.00 w Bukowie udamy się do krzyża przy ul. Krzyżanowickiej i w środę po mszy o 8.00 do krzyża przy kościele w Bukowie, a we wtorek po mszy o 18.00 do krzyża przy ul. Ligonia obok państwa Siedlaczek w Nieboczowach.

3. W tym tygodniu zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzinami do udziału w tzw. „białym tygodniu”.

4. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

– wtorek – Święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

– niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

6. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za pomalowanie ławek ogrodowych, skoszenie trawy wokół kościoła, za jego wystrój i posprzątanie. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Eugenię Cuber i Agnieszkę Krzyżok.

7. W pon. spotkanie pielgrzymów do Ziemi Św. o godz. 19.00 w kościele

8. W piątek msza św. w intencji p. katechetki Darii.

9. 28-31.08. organizujemy 4 – dniowy wyjazd integracyjny do Brennej dla dzieci i młodzieży parafii Nieboczowy i Buków. W ramach pobytu zapewniamy: przejazd, 3 noclegi wraz z wyżywieniem   (śniadanie i obiadokolacja) oraz mnóstwo zabawy i atrakcyjnych zajęć. Uczestnicy wpłacają po 100 zł, a resztę kosztów (400 zł od osoby) jest pokryte przez sponsorów oraz z funduszy pozyskanych w ramach projektów, w których proboszcz brał udział. Zapisy w zakrystii lub u p. Darii do 21.05. Przy zapisie wpłacamy 50 zł. zaliczki, przynosimy zgodę rodziców oraz dane do ubezpieczenia: adres i PESEL. W przypadku dużej liczby chętnych pierwszeństwo mają Dzieci Maryi i ministranci.

10. W ten radosny dzień i na jego świętownie niech nam Bóg błogosławi!