Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Kolekta na cele parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dzieci obchodzą I rocznicę komunii świętej.

2. Nadal zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszach świętych.

3. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

– środa – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

– piątek – Wspomnienie św. Filipa Neri

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Także w przyszłą niedzielę mężczyźni pielgrzymują do MB Piekarskiej.

6. 21 – 27 maja przeżywamy tydzień modlitw za Powołanych do Małżeństwa. W modlitwach pamiętamy o narzeczonych i małżonkach. 26 maja dzień matki – wszystkie mamy zapraszam na msze św. o godzinie 18.00.

7. Bardzo dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam  panie Teresę Motykę i Sonię Motykę.  Natomiast do koszenia trawy zapraszam panów: Zdrzałek K., Zdrzałek R., Burda J., Mandera A., Mandera A. Harmonogram koszenia znajduję się na stronie internetowej w zakładce sprzątanie oraz jest umieszczony w gablotkach. Dbanie o kościół parafialny jest naszą wspólną sprawą. Gdyby któryś w panów z różnych przyczyn nie mógł lub nie chciał uczestniczyć w pracach porządkowych to proszę o taką informację. Bardzo dziękuję p. Żaneci za przygotowanie w/w harmonogramu.

8. Do dziś można zapisać się na 4 – dniowy wyjazd integracyjny do Brennej dla dzieci i młodzieży parafii Nieboczowy i Buków (28-31.08). Zapisy u p. Darii lub w zakrystii.

9. Na radosne świętowanie niech nam Bóg błogosławi!