Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Najświętszej

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres

spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2. Zapraszam bierzmowańców na próbę w poniedziałek po mszy św.

3. W piątek o godz. 17.00 bierzmowanie, którego udzieli ks. bp Grzegorz Olszowski.

4. Procesja Bożego Ciała (08.06) po mszy o godz. 8.00 przejdzie ulicami: Rzeczną i Wiejską. Ołtarze ustawione będą następująco: 1. przy posesji p. Zdrzałek, 2. przy posesji p. Zapała, 3. przy posesji p. Sekuła i 4. obok krzyża przy kościele – przygotowują rodzice dzieci komunijnych.  Już teraz proszę o zaangażowanie się mieszkańców ulic w budowę ołtarzy (a nie tylko rodzin, przy których jest ołtarz) oraz przyozdobienie domów i okien. Proszę o wystawienie pocztów sztandarowych, a naszych strażaków proszę o zabezpieczenie trasy i niesienie baldachimu. Nie będzie mszy po procesji o godzinie 11.00

5. Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – Wspomnienie św. Bonifacego

– czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

6. Za tydzień specjalna kolekta na pokrycie kosztów związanych z rekolekcjami Dzieci Maryi i ministrantów oraz sierpniowym wyjazdem dzieci i młodzieży. Zainteresowanie wyjazdami jest bardzo duże, dlatego szczególne Bóg zapłać za każde wsparcie.

7. Bardzo dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie Justynę Wincierz i Ewę Gawędę. A wyznaczonych panów zapraszam do prac wokół kościoła.

 

8. Niech Trójca Najświętsza nam błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →