Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.

1. Trwa październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe po mszach świętych. Przypominam o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.

2. W piątek o 18.00 zapraszam na ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Jeżeli pogoda pozwoli udamy się procesyjnie z modlitwą różańcową do groty na Dąbrowach.

3. Nauczycielom i pracownikom oświaty życzę darów Ducha Św.
z okazji przypadającego w tym tygodniu Dnia Edukacji Narodowej.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski). Proszę, aby młodzież z grupy Dzieci Maryi przeprowadziła tę zbiórkę.

5. Obchody liturgiczne tygodnia:

– piątek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego,

6. 28.10. w godz. od 9.00 do 12.00 w WDK w Nieboczowach organizujemy „Bal wszystkich świętych” dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w parafialne grupy (ministranci, Dzieci Maryi). Zapisy u pani Darii i Edyty do 18.10. Wejście na bal tylko w przebraniu za świętego. Wśród uczestników rozlosowana będzie nagroda. Przewidujemy też nagrodę za najciekawszą stylizację.

7. „Bóg zapłać” paniom za posprzątanie kościoła oraz panom za prace wokół niego. Za tydzień zapraszam panie: Małgorzatę Kudlę i Mirosławę Pawełek. W związku z ostatnim koszeniem trawy w tym roku, chcemy przeprowadzić wertykulację. Pan Sławek ustali termin z planowanymi grupami w zależności od pogody.   

8. Na rozpoczynający się tydzień niech nam Bóg błogosławi.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →