Ogłoszenia na IV niedzielę zwykłą

Kolekta na cele parafialne. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. W środę na 18.00. zapraszam młodzież, która spakuje figurki ze stajenki oraz proszę dorosłych o pomoc w rozbiórce stajenki .


2.
W piątek, 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego.Jest to światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

W tym dniu zapraszam rodziców wraz z dzieci przygotowujące się do Komunii Św. ze świecami – poświęcę je podczas Eucharystii.

3. W sobotę wspomnienie św. Błażeja. Dlatego w wigilię tego wspomnienia tj. w piątek po mszy św. będę  błogosławić wiernych przyzywając orędownictwa św. Błażeja,  aby chronił przed chorobami gardła.

4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.15. Chorych odwiedzę po piątkowej mszy św., proszę ich zgłaszać w zakrystii.

5. W tym tygodniu zapraszam parafian na mszę św. kolędową według planu:

 – czwartek godz. 18.00 – z ulic ks. Macionia, Ligonia i Kolejowej

6. Rodzice dzieci które wyjeżdżają nad morze w sierpniu tego roku, są proszeni, aby do końca stycznia wpłacili kolejną raty tj. 200zł u p. Edyty lub Darii.

7. Obchody liturgiczne tygodnia:

•   środa – Wspom. św. Jana Bosko, prezb.

•   piątek – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

8. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Angelikę Manderę i Beatę Świerczek. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.9. Na rozpoczynające się ferie niech nam Pan Bóg błogosławi

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →