Ogłoszenia na I niedzielę Wielkiego Postu

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Zachęcam Was do abstynencji od napojów alkoholowych i dania świadectwa poprzez wpis do Księgi Abstynencji.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o 15.00. Przypominam, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową lub Gorzkie Żale mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Gorąco zapraszam Was do udziału. Kazania wygłasza  ks. Piotr Mroczkowski, który również za tydzień będzie głosił dla nas rekolekcje.

3. We wtorek msza św. za ++ zalecanych, polecanych w czasie Drogi Krzyżowej.

4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po mszy św. Śląskim zwyczajem czytamy zalecki za zmarłych, które można składać w zakrystii. Dla dzieci Droga Krzyżowa we czwartki po mszy św. szkolnej.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na fundusz misyjny Ad Gentes.

6. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Małgorzatę Mika i Jadwigę Elsner. Jeśli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

7. W naszych uczynkach pokutnych, zwłaszcza dziełach miłosierdzia, do których wszystkich zachęcam, niech nam Bóg błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →