Ogłoszenia na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś przeżywamy uroczystość I komunii świętej. Zapraszam na nabożeństwo komunijno – majowe o godz. 15.00

2. W tym tygodniu zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzinami do udziału w tzw. „białym tygodniu”.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

• wtorek – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA

• czwartek – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, patrona Polski

4. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za prace wokół kościoła, pomalowanie ławek ogrodowych, skoszenie trawy, za piękny wystrój i posprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Barbarę Błaszczok i  Barbarę Szczotok

5. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszach świętych. Dziś zapraszam na majowe na godz. 15.00.

6. W poniedziałek przeżywamy dzień fatimski, po mszy udamy się z modlitwą różańcową do groty na Dąbrowach. We wtorek msza św. w intencji p. katechetki Darii. Natomiast w piątek polecamy zmarłych zalecanych.  Zalecki można złożyć w zakrystii.

7. Procesja Bożego Ciała (30.05) w tym roku po mszy o godz. 10.30 przejdzie ulicami: Wiejską, Nowy Dwór i Dąbrowy. Propozycja ołtarzy: 1. obok straży, 2. przy posesji p. Krzyształa, 3. przy posesji p. Mandera i 4. obok krzyża przy kościele – przygotowują rodzice dzieci komunijnych.  Już teraz proszę o zaangażowanie się mieszkańców ulic w budowę ołtarzy (a nie tylko rodzin przy których jest ołtarz) oraz przyozdobienie domów i okien. Proszę o wystawienie pocztów sztandarowych, a naszych strażaków proszę o zabezpieczenie trasy i niesienie baldachimu. Nie będzie mszy po procesji.

8. W ten radosny dzień i na jego świętowanie niech nam Bóg błogosławi!

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →