Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą

Kolekta specjalna – kopertowa, na pokrycie kosztów ogrzewania. Bóg zapłać za ofiary.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie

o wszystkich potrzebujących.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to także Światowy Dzień Młodzieży. Zapraszamy młodych na obchody diecezjalne.

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek – wspom. bł. Karoliny Kózkówny,

• środa – wspom. św. Rafała Kalinowskiego,

• czwartek – wspom. Ofiarowania NMP

• piątek – wspom. św. Cecylii

4. Serdeczne „Bóg zapłać” paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Dorotę Porwoł i Beatę Stefańską

5. W zakrystii można zamawiać intencje na 2025. Intencje też można zarezerwować przez internet.

6. Do końca listopada u pani Edyty lub Darii zapisy na wyjazd dzieci i młodzieży do Sianożet w ostatnim tygodniu sierpnia 2025. Pierwsza bezzwrotna zaliczka w wysokości 300 zł płatna przy zapisywaniu.

7. Zapraszamy do udziału w balu charytatywnym 01.02.2025. Zapisy do 15 grudnia u p. Edyty.

8. Zapraszam rodziców, którzy pragną rozpocząć przygotowanie swoich dzieci do wczesnej komunii św. we wrześniu przyszłego roku na spotkanie w czwartek 21 listopada. Rozpoczniemy je mszą szkolną o godzinie 18.00.  Obecność obydwóch rodziców obowiązkowa.

9. Ofiary na potrzeby parafii – szczególnie za pokrycie kosztów ogrzewania, można też przesyłać na konto parafialne.

10. Niech Bóg obdarzy Was swoim błogosławieństwem.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →