Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
Dziś o 16.00 wieczór kolęd – serdecznie zapraszamy!
1. W poniedziałek będziemy obchodzić Święto Świętych Młodzianków. Zapraszam o 10.00 na mszę świętą ze specjalnym błogosławieństwem dla małych dzieci oraz matek w stanie błogosławionym. W tym dniu podsumujemy nasze roraty.
2. W środę w ostatni dzień tego roku, zapraszam na mszę św. o godz. 16.00. Po mszy św. odprawimy nabożeństwo dziękczynno – ekspiacyjne.
3. W czwartek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki (Nowy Rok). Kolekta przeznaczona na WŚSD. Nie będzie mszy św. o 8.00, dodatkowa msza św. o 20.00.
4. W tym tygodniu przypadają I piątek m-ca. Spowiedź dla młodzieży i dzieci w czwartek od g. 17.30. Po mszy św. wieczornej objazd chorych.
5. „Bóg zapłać” tym rodzinom, które zaprosiły kapłana
z błogosławieństwem do swoich domów. W styczniu sprawowane będą msze św. za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, na które bardzo serdecznie zapraszam. Plan tych mszy dostępny w gablotce oraz na stronie internetowej parafii.
6. W ostatnim tygodniu stycznia 2027, parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Osoby, które były by chętne proszone są o wpisanie się na listę w zakrystii do 15 stycznia.
7. Dziękuję za posprzątanie naszego kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Monikę Matuszek i Annę Matuszek. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.
8. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali i brali udział w kiermaszu świątecznym. Zebranych zostało 8125 zł. , które przeznaczam za wyjazd dzieci do Italii.
9. Niech Św. Rodzina ma nas w opiece.
