Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną
Kolekta na nasze seminarium duchowne. Bóg zapłać za ofiary.
1. Dziś diakoni rozpoczynają rekolekcje przed święceniami prezbiteratu. Polecamy ich oraz rekolekcjonistę modlitwie. Święcenia – 16 maja.
2. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszach świętych. W niedziele i święta po mszy o godzinie 11.00.
3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. We wtorek po mszy udamy się do krzyża przy ul. Wiejskiej (obok p. Kołek). W środę msza polowa na Dąbrowach – Dzień Fatimski.
4. Obchody liturgiczne tygodnia:
• czwartek – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA
• sobota – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, patrona Polski
5. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
6. Bardzo dziękuję paniom i rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Darię Kuczera i Annę Calabek.
7. Wolne intencje do końca września. Godzina sobotnia do ustalenia.
Niedziela, 19.07.2026, 11:00
Niedziela, 02.08.2026, 08:00
Sobota, 08.08.2026,
Piątek, 14.08.2026, 18:00
Sobota, 29.08.2026,
Niedziela, 30.08.2026, 08:00
Wtorek, 08.09.2026, 18:00
Wtorek, 29.09.2026, 18:00
8. Wszystkim życzę Bożej i radosnej niedzieli.
