VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na cele parafialne

1. Modlimy się o integrację parafii w duchu jedności i miłości.

– sobota  – święto katedry św. Piotra Apostoła

3. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek tj. 18 lutego po mszy wieczornej w salce pod probostwem. Jednym z tematów spotkania to wybór parafialnej rady ekonomicznej, według wskazań dekretu powizytacyjnego.

4. Zachęcam do zamówienia intencji mszy św. Intencje wolne są wywieszone w gablotce i na stronie internetowej.

5. Bardzo dziękuję za  posprzątanie naszego  kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Różę Wendelberger i Ewę Gawęda. Jeżeli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

6. Ze względu na liczne pytania dotyczące następnej pielgrzymki do Ziemi świętej informuję, że jeżeli znajdzie się przynajmniej 30 chętnych to w terminie od 19.02 do 26.02. 2022r. parafia zorganizuje „ Ziemię Świętą Bis”. Pielgrzymka będzie tylko do Izraela, a przewidywalny całkowity koszt to ok. 4300 zł. Chętne osoby proszę o zapisanie się w zakrystii do końca maja tego roku.

7. Niech Bóg udziela łask na cały tydzień.