XXV niedziela zwykła

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za ofiary.

1.  Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.

wtorek – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

czwartek – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana

3. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

4. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła,. W tym tygodniu zapraszam panie: Irenę Szołtys i  Annę Grzonka.

5. W poniedziałek po mszy św. wieczornej, zapraszam na spotkanie  Parafialną Radę Duszpasterską.

6. W tym tygodniu zostały zakończone prace remontowo-malarskie po majowym podtopieniu, jak również została oczyszczona z mchu i pomalowana elewacja frontowa naszego kościoła. Za tydzień w ramach kolekty można wspomóc materialnie w/w prace.

7. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.