II niedziela Adwentu

Kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!

1. Trwa Adwent zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 – obowiązuje reżim sanitarny.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 spotkanie ministrantów i Dzieci Maryi
z Mikołajem (zachowujemy wymogi sanitarne).

3. Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek –  Wspomnienie św. Mikołaja bpa

– wtorek –  Wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK

środa – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

4. Przy kościele można nabyć opłatki i świece wigilijne (7zł – małe, 15zł – duże). Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wakacji dla dzieci.

5. We wtorek zapraszam Ministrantów i dzieci Maryi oraz ich rodziny na mszę św. w ich intencji. W tym dniu Dzieci Maryi odnowią swoje przyrzeczenia. Natomiast w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, tj. w środę, zapraszam grupę rodziców modlących się za swoje dzieci oraz rodziców dzieci komunijnych. W czasie mszy św. poświęcimy medaliki dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.

6. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Annę Błaszczok i Dorotę Czajkę. Plan sprzątania na rok 2022 r. jest umieszczony na naszej stronie parafialnej.

7. Bóg zapłać za zamówione intencje na rok 2022. Dalej je można zamawiać.

8. Zgodnie z zaleceniem,  tegoroczna kolęda odbędzie się wyłącznie na indywidualne zaproszenie księdza lub będzie związana z chęcią poświęcenia nowego domu. W styczniu sprawowane będą msze św. za mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, na które bardzo serdecznie zapraszam. Po każdej Mszy św. udzielę rodzinom indywidualnego błogosławieństwa. Każda rodzina otrzyma poświęconą kredę oraz kadzidło wraz z pamiątkowym obrazkiem kolędowym. Będę też święcił przyniesioną przez Was wodę.

9. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli oraz wytrwałego wypełniania swoich adwentowych postanowień.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →