V niedziela Wielkiego Postu

Kolekta na potrzeby naszej wspólnoty. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Nadal zachęcam do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.

2. Od dziś rozpoczynamy II część okresu Wielkiego Postu, mającą charakter pasyjny.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po mszy św. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii. Droga Krzyżowa dla dzieci w środę po mszy szkolnej.

4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 14.45. Gorąco zapraszam Was do udziału.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. O godzinie 11.00 wraz z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Lubomia udamy się procesyjnie na mszę św.

6. Wzorem lat ubiegłych w zakrystii można składać ofiarę na kwiaty do Bożego grobu, również są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

7. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Beatę Świerczek i Patrycję Bugla.

8. We wtorek na 18.30 zapraszam na spotkanie Radę Ekonomiczną. Temat spotkania będzie dotyczył zabudowy baterii fotowoltaicznych przy parafii. Osoby, które dysponują  wiedzą i doświadczeniem na ten temat będą również mile widziane.

9. Na wytrwanie w podjętych wielkopostnych wyrzeczeniach niech nam Pan Bóg błogosławi.