Kolekta na cele parafialne, a jutro na Wydział Teologiczny UŚ i KUL

1. Dziśo godz. 15.00 uroczyste nieszpory świąteczne.

2. We wtorek konwent wielkanocny księży dekanatu w parafii Raszczyce. O godzinie 11.00  będę tam sprawował mszę świętą za zmarłych księży z naszej parafii.

3. Za tydzień niedziela Miłosierdzia Bożego. Kolekta tej niedzieli jest przeznaczona na Caritas.

4. Księdzu Mateuszowi, Pani katechetce Darii wraz z Dziećmi Maryi, całej służbie kościelnej i wspólnocie ministrantów wraz z szafarzem Sławkiem, Panom kościelnym, Zespołowi Charytatywnemu i Strażakom dziękuję za wspólnie przeżyty Wielki Tydzień, za poświęcony czas i wszelką okazaną pomoc.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” paniom Weronice, Dorocie, Eugenii i Ani oraz panom za przygotowanie Ciemnicy i Bożego Grobu oraz szat liturgicznych.

6. Dziękuję paniom oraz młodzieży za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Weronikę Mandera i Wiesławę Mandera.

7. Piątek  w  Oktawie  Wielkanocnej  nie  jest  dniem  pokutnym, nie obowiązuje post.

8. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codzienności, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.