Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś obchodzimy 4. rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Pamiętamy w modlitwach o wszystkich dobrodziejach naszej parafii. Dzisiaj odbywa się też pielgrzymka do sanktuarium NMP w Pszowie.

poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ

wtorek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dK

środa – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

czwartek – Wspomnienie NMP Bolesnej

piątek – Wspomnienie św. męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana, bpa

3. W poniedziałek zapraszam kandydatów do bierzmowania (zasadniczo z 8 klasy) na mszę św., po której odbędzie się spotkanie formacyjne.

4. 13.09, we wtorek – dzień fatimski, msza św. o 18.00 przy grocie na Dąbrowach (w razie niepogody – w kościele).

5. W środę ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – zachęcam do przyozdobienia przydrożnych krzyży.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na instalację fotowoltaiczną. Do spłaty pozostało 3100zł. Kolekta przyszłej niedzieli na Wydz. Teologiczny UŚ.

7. Serdecznie dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Cecylię Czmiel i Mariolę Bańczyk.

8. Pamiętajmy, że kościół to nie tylko dom z kamieni, ale przede wszystkim wspólnota. Niech ta nasza, poświęcona cztery lata temu świątynia, będzie miejscem modlitwy, z której wypływać będą miłość, otwartość na bliźnich i chęć niesienia dobra wszędzie, gdzie będziemy przebywać. Niech nam na to wszystko łaskawy Bóg błogosławi, a MB Piekarska oręduje za nami!