Uroczystość Jadwigi Śląskiej

Kolekta na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski). Bóg zapłać za ofiary.

1. W przyszłą niedzielę kolekta na misje.

2. Trwa październik – zapraszam na nabożeństwa różańcowe po mszach św., a w tą i najbliższą niedzielę po mszy o godzinie 09.00. Przypominam o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.

3. We wtorek msza św. za zmarłych zalecanych. Zalecki można składać w zakrystii.

4. W piątek na różaniec zapraszamy młodzież od 8 klasy wzwyż, która pragnie uczestniczyć w spotkaniach tzw. grupy oazowej. Po różańcu pierwsze spotkanie w salce z prowadzącymi.

– poniedziałek – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,

– wtorek – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY,

– czwartek – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb.,

– sobota – Wspomnienie św. Jana Pawła II, pap.

6. Serdecznie dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła.
W tym tygodniu zapraszam do sprzątania panie: Sandrę Głąbica
i Sabinę Fedorów.

7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wspierali zbiórkę na instalację fotowoltaiczną. 45 rodzin przekazało ofiarę w ramach kolekty kopertowej, również poprzez konto parafialne. Wśród tych 45 rodzin 16 jest spoza parafii. Przez 7 miesięcy zebraliśmy 35170 zł., darczyńca przekazał 70000zł. Na dzień dzisiejszy wszystko jest uregulowane, parafia nie ma żadnych obciążeń poza bieżącymi opłatami. Podsumowując: 25% wszystkich rodzin parafii wsparło to przedsięwzięcie, mam nadzieję, że pozostałe rodziny przynajmniej modlą się za darczyńców. Wszystkim raz jeszcze „Bóg zapłać”!

8. Niech Boża Opatrzność ma nas w swojej opiece. Przyjmijcie Boże błogosławieństwo.