XXXI niedziela zwykła

Kolekta na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary.

1. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. Na godz. 15.00 zapraszam do kościoła, gdzie poświęcimy znicze, a następnie udamy się z modlitwą różańcową na nasz cmentarz. Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać: od południa Uroczystości Wszystkich Świętych i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę”, modlitwy w intencji Ojca Św., odprawienie spowiedzi i przyjęcie Komunii św., zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu – nawiedzenie cmentarza przez cały listopad,  połączone z modlitwą za zmarłych (odpust ten możne być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące).

2. W tym tygodniu różaniec za zmarłych zalecanych po mszach świętych. Nadal można składać zalecki za zmarłych w zakrystii.
W listopadzie z ofiar składanych przy okazji wypominek będą odprawiane msze święte za zmarłych zalecanych.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.15. Chorych chcących przyjąć sakramenty odwiedzimy w piątek po różańcu, proszę ich zgłaszać w zakrystii.

4. Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych

– środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

– piątek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

5. Serdeczne „Bóg zapłać” Pani katechetce Darii za zorganizowanie Balu Świętych dla 40 dzieci i młodzieży oraz Paniom Edycie i Eugenii za pomoc w jego przeprowadzeniu.

6. W przyszłą niedzielę kolekta na remont Krypty Katedry.

7. W poniedziałek, 31.10, zapraszam na mszę św. w intencji Pani katechetki Darii. W tym dniu po różańcu spotkanie rady parafialnej.

8.  Bardzo dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Barbarę Szymiczek i Ewelinę Porwoł.

9.  Na czas zadumy nad przemijaniem naszego życia niech Bóg błogosławi.

Msze Święte

niedziela: 9.00, 11.00
poniedziałek, wtorek,
czwartek, piątek: 18.00
środa, sobota: 7.45
Uwaga: w soboty można ustalić inną godzinę Mszy Św.

Dowiedz się więcej →

Dane kontaktowe

Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
ul. Wiejska 23
44-360 Lubomia

Proboszcz:
Ks. Mariusz Pacwa
tel. 519 546 203

Pozostałe dane kontaktowe →