XXXII niedziela zwykła

Kolekta na remont Krypty Katedry.

1. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej oraz Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Przypominam, że przez cały listopad można uzyskać odpust za zmarłych. Warunki są następujące: bycie w stanie łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Św., nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencjach papieskich oraz za zmarłych.

3. W piątek Święto Niepodległości – zapraszam na mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka zbiórka na ubogich dotkniętych ubóstwem energetycznym

– środa – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

– czwartek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK

– piątek – Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

– sobota – Wspomnienie św. Jozafata, bp. i męcz.

6. Intencje na rok 2023 będą przyjmowane od poniedziałku 14 listopada w kancelarii parafialnej po mszach świętych.

7.  Bardzo dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Barbarę Kołek i Agatę Kołek.

8. W imieniu ks. Mariusza dziękuję za modlitwy, kondolencje i obecność na pogrzebie jego ojca.

9. Życzę wszystkim radosnego świętowania Dnia Pańskiego.