Uroczystość Chrystusa Króla

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Za ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu, można dzisiaj zyskać odpust zupełny.

2. W poniedziałek, 21 listopada, wspominamy św. Tarsycjusza, patrona ministrantów. Już dziś ministrantom dziękujemy za piękną służbę przy ołtarzu, życzę obfitych darów Jezusa Najwyższego Kapłana oraz wytrwałości i gorliwości. Oczywiście chętnych zapraszamy w szeregi ministrantów. Msza w Waszej intencji będzie w czasie rorat 6 grudnia.

3. We wtorek 22.11 spotkanie rodziców i dzieci komunijnych – rozpoczynamy mszą świętą. Natomiast w piątek po mszy św.spotkanie tzw. Oazy Młodzieżowej. Zapraszamy wszystkich chętnych od 8 klasy wzwyż.

– poniedziałek – Wspomnienie Ofiarowania NMP

– wtorek – Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.

– czwartek – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow.

5. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Pierwszą Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości.

6. Bardzo dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Annę Sekuła i Aleksandrę Sekuła.

7. Przyjmowane są nadal intencje na 2023 rok. Można zamówić msze św. w kancelarii po mszach św.

8. Za tydzień  kolekta specjalna na pokrycie kosztów ogrzewania. Jak zawsze liczymy na waszą ofiarność.

9. Na nadchodzący tydzień niech Chrystus, Król Wszechświata, nam błogosławi i obdarza zdrowiem.