Ogłoszenia na niedzielę Miłosierdzia Bożego

Kolekta na Caritas archidiecezji.

1. Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego, którym rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. Dziś ma miejsce liczenie wiernych uczestniczących we mszach św.

3. Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

4. Bardzo dziękuję za liczny udział w pogrzebie Księdza Mateusza. Pamiętajmy o nim w modlitwie z wdzięcznością za lata posługi
w naszej parafii.

5. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Anitę Szymiczek i Sylwię Kochanek.

6. Serdeczne Bóg zapłać Paniom: Geni i Beacie, za pomoc podczas konwentu księży. Dziękuję za Wasz udział we mszy św. w czwartek.

7. W dniach 03-10.02.2024r. pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej, orientacyjny koszt to ok. 5300 zł. Zapisy w zakrystii do końca kwietnia, plan na stronie internetowej. Zostały jeszcze 4 miejsca.

8. Już dziś zapraszam za 2 tygodnie (sobota 29.04), parafian i gości wraz z sprzętem rolniczym do prac porządkowych wokół kościoła.

9. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza swym błogosławieństwem, pokojem i radością!