Ogłoszenia na Niedzielę Dobrego Pasterza

Kolekta na WŚSD. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.

2. Od poniedziałku zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych po mszach świętych. W niedziele i święta po mszy o godzinie 11.00.

– poniedziałek – święto św. Józefa, rzemieślnika

– wtorek – wspomnienie św. Atanazego,

– środa – Uroczystość NMP, Królowej Polski, głównej patronki Polski

– czwartek – wspomnienie św. Floriana, patrona archidiecezji

– sobota – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

4. 1 maja, w święto św. Józefa robotnika, pamiętajmy w modlitwie o bezrobotnych.

5. W tym tygodniu w środę Uroczystość NMP, Królowej Polski  – msze św. jak w niedzielę, przypadają też I czwartek, I piątek
i I sobota m-ca.
Spowiedź dla młodzieży i dzieci w piątek o g. 17.15. Po mszy św. wieczornej objazd chorych, których proszę zgłaszać w zakrystii.

6. Za tydzień odpust parafialny, na który już serdecznie zapraszam zarówno naszych parafian, jak i gości. Kazanie wygłosi ks. Łukasz Nocoń, Notariusz Sądu Metropolitalnego w Katowicach.

7. Bardzo dziękuję paniom za posprzątanie naszego kościoła, panom za koszenie i wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i przyszli pomóc w pracach porządkowych. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie Oliwię Musiolik i Jolantę Musiolik.

8. W dniach 03-10.02.2024r. odbędzie się pielgrzymka do Ziemi Świętej. Tworzona jest już lista rezerwowa, gdyby któraś z zapisanych osób zrezygnowała. Spotkanie wyjeżdżających 15.05 o godz. 19.00 w Nieboczowach w kościele.

9. Na radosne świętowanie niech nam Bóg błogosławi!