Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą

Kolekta na cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary.

1. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w niedzielę. Na godz. 15.00 zapraszam do kościoła, gdzie poświęcimy znicze, a następnie udamy się z modlitwą różańcową za zmarłych zalecanych na nasz cmentarz. Odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można uzyskać: od południa Uroczystości Wszystkich Świętych i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przez  nawiedzenie kościoła, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę”, modlitwy w intencji Ojca Św., odprawienie spowiedzi i przyjęcie Komunii św., zachowanie wolności od przywiązania do grzechu – nawiedzenie cmentarza przez cały listopad,  połączone z modlitwą za zmarłych

2. W tym tygodniu różaniec za zmarłych zalecanych po mszach świętych. Nadal można składać zalecki za zmarłych w zakrystii. W listopadzie z ofiar składanych przy okazji wypominek będą odprawiane msze święte za zmarłych zalecanych.

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 17.15. Chorych chcących przyjąć sakramenty odwiedzimy w piątek po różańcu.

– poniedziałek -Św. Rocznicy Poświęcenia katedry w Katowicach

– środa – Uroczystość Wszystkich Świętych

– czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

5. Serdeczne „Bóg zapłać” organizatorom Balu Świętych dla 55 osób z Nieboczów i Bukowa (paniom: Darii, Edycie, Ewelinie i Małgorzacie) oraz Państwu Klimek za słodką niespodziankę.

6. W przyszłą niedzielę kolekta na renowację Kalwarii Piekarskiej.

7. W poniedziałek, 31.10, zapraszam na mszę św. w intencji Pani katechetki Darii.

8.  Bardzo dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Irenę Szołtys i Iwonę Popełę.

9.  Na czas zadumy nad przemijaniem życia niech Bóg błogosławi.

LINK DO FOTOGALERII Z BALU ŚWIĘTYCH