Ogłoszenia na XXXIII niedzielę zwykłą

Kolekta  na potrzeby parafii – dziękuję za złożone ofiary

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie

o wszystkich potrzebujących.

2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to także Światowy Dzień Młodzieży. Zapraszamy młodych na obchody diecezjalne.

3. Po mszach św. w zakrystii można zamawiać intencje na 2024r.

• poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

• wtorek – Wspomnienie Ofiarowania NMP

• środa – Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.

• piątek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow.

6. Bardzo dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam panie: Beatę Zapała i Barbarę Szymiczek

7. Za tydzień kolekta specjalna na pokrycie kosztów ogrzewania. Ofiary można też przesyłać na konto parafialne. Bóg zapłać.

7. W terminie od 26 do 31 sierpnia 2024 odbędzie się integracyjny wyjazd do Sianożęt nad Bałtykiem dla dzieci i młodzieży. Przewidywany koszt na dzień dzisiejszy wynosi około 1400 zł z pełnym wyżywieniem, przejazdem pociągiem i atrakcjami na miejscu. Dzieci zaangażowane w grupy parafialne płacą połowę, drugą część parafia pokryje z pieniędzy uzyskanych od sponsorów, których wciąż poszukujemy. Dzieci spoza grup parafialnych płacą całość. Zapisy chętnych do końca listopada u pani Darii i Edyty. Pierwsza zaliczka w wysokości 100 zł płatna przy zapisywaniu. Pierwszeństwo mają Ministranci i Dzieci Maryi.

8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli.