Ogłoszenia na niedzielę Chrystusa Króla

Kolekta na ogrzewanie. Bóg zapłać za ofiary.

1. Odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu, można dzisiaj zyskać odpust zupełny.

2. Spotkanie rady parafialnej w poniedziałek, 27.11. po mszy św. Serdecznie zapraszam.

3. W czwartek, 29.11, zapraszam rodziców dzieci komunijnych na mszę św. i spotkanie formacyjne.

4. W tym tygodniu przypadają: I piątek i I sobota miesiąca. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi w piątek od godz. 17.15. Objazd chorych w piątek po mszy św. – proszę ich zgłaszać w zakrystii.

– czwartek – Święto św. Andrzeja, apostoła

6. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w czuwanie przed pasterką na spotkanie w kościele 01.12. po mszy św.

7. Dzieci Maryi będą rozprowadzać opłatki po domach i przed kościołem. Ofiara jest przeznaczona na rekolekcje oraz wakacje nad morzem. Akcja rozpoczyna się 02.12. w godzinach dopołudniowych.

8. Serdeczne „Bóg zapłać” paniom za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam panie: Gabriela Matuszek i Katarzyna Zdrzałek.

9. Przypominamy, że do końca listopada można zapisywać dzieci na wyjazd nad morze.

10. Na piątek 1.12 jest udzielona dyspensa od pokarmów mięsnych.

11. Od poniedziałku po mszy można odbierać zwrot pieniędzy wpłaconych na pielgrzymkę.

12. Niech Chrystus Król błogosławi nam wszystkim.