Ogłoszenia na II niedzielę Wielkiego Postu

Kolekta na cele parafialne. A przed kościołem na fundusz misyjny Ad Gentes – Bóg zapłać.

1. Serdecznie witam ks. Piotra Mroczkowskiego, wikarego z Biertułtów, który głosi dla nas rekolekcje wielkopostne. Nauki ogólne do wtorku podczas mszy św. Kolekta z wtorkowej mszy na cele związane z rekolekcjami.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o 15.00.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po mszy św. Śląskim zwyczajem czytamy zalecki za zmarłych, które można składać w zakrystii. Dla dzieci Droga Krzyżowa we czwartki po mszy św. szkolnej.

4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.15. Chorych odwiedzę po piątkowej Drodze Krzyżowej, proszę ich zgłaszać w zakrystii.

5. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Za tydzień zapraszam panie: Bernadetę Urbaniec i Martynę Chrobok. Jeśli zajdzie potrzeba odśnieżenia wokół kościoła, to bardzo proszę panów z w/w rodzin o zorganizowanie ekipy odśnieżającej.

6. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli oraz owocnego przeżywania czasu rekolekcji parafialnych.